Star Solar Enerji Hakkında...

Star Solar Enerji 2023 yılında, anahtar teslim solar enerji kurulumları, tüm GES proje süreçleri için mühendislik ve danışmanlık hizmetleri sunmayı amaçlayarak kurulmuştur. Doğru mühendislik ve doğru ürün prensibini göz ederek kaliteli çözümler sunmayı vizyon edinmiştir. Hedef çalışma lokasyonu Ege Bölgesi olmakla birlikte Türkiye'nin herhangi bir bölgesinde hizmet vermeyi amaçlar.

two men carrying a metal sheet
two men carrying a metal sheet

PRENSİPLER

Evler ve ticari işletmeler için karbon ayak izini azaltan ve daha temiz bir çevreyi teşvik eden sürdürülebilir güneş enerjisi çözümleri sunuyoruz.

Kaliteli Ürün Kullanımı

Doğru Tasarım ve Mühendislik

Sürdürülebilir Çözümler

Uzmanlardan oluşan ekibimiz, proje tasarımı ve mühendislik hesaplamalarında uzmanlaşmış olup, ihtiyaçlarınıza göre uyarlanmış verimli ve optimize edilmiş güneş enerjisi sistemleri sağlar.

Güvenilir ve uzun ömürlü çözümler sunmak için ileri teknoloji ve malzemeleri kullanarak yüksek kaliteli güneş enerjisi sistemleri kuruyoruz.

Güneş Enerji Santrallerinde yasal proje süreçleri çok büyük öneme sahiptir. Beledeliye/Osb, dağıtım şirketleri, itfaiye gibi bir çok kurumdan çeşitli izin ve kabul süreçlerine tabiidir. Bu süreçlerde hassas ve titiz yaklaşımımız ile size doğru zamanlamayı ve hatasız işlemleri tahahhüt ediyoruz.

Hassas ve Titiz Çalışma